• Co u nas słychać?

• Spotkanie z bajką i baśnią

• 05.05.2024 19:17
          • Kto czyta książki, żyje podwójnie - to temat minionego tygodnia w świetlicy szkolnej. W związku z tym odwiedziliśmy bibliotekę szkolną, gdzie p. Karolina Motała przygotowała zajęcia pod hasłem "Spotkanie z bajką i baśnią" oraz bibliotekę publiczną, gdzie p. Justyna Nawrocka opowiedziała, jak korzystać z księgozbioru na terenie naszej gminy. Dzieci wykonały również piękne, haftowane zakładki do książek.

• Nowy rok szkolny w świetlicy

• 19.09.2023 21:24
          • Zabawami integracyjnymi i wspomnieniami z wakacji rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w świetlicy. Dzięki ofiarności Stowarzyszenia "PRZYJACIELE CZWÓRKI" zakupione zostały nowe gry i zestawy klocków. Wzbogacono też wyposażenie o dodatkowe siedziska dla dzieci.

• Nowe gry

• 26.01.2023 21:55
          • W kończącym się niebawem pierwszym półroczu roku szkolnego, świetlica otrzymała nowe zestawy gier. Większość z nich została nam podarowana przez starszych uczniów naszej szkoły oraz ich rodziców. Dziękujemy wszystkim darczyńcom!❤