• Osiągnięcia artystyczne

• Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej

• 05.05.2024 19:39
          • W Szkole Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie odbył się Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej‚ The English Music Festival. Naszą szkołę reprezentowali: Alicja Koczorowska, Franciszek Baranek, Maja Jóskowiak, Milena Tomalka oraz Zuzanna Florczyk.
            Szczególne gratulacje należą się Frankowi, który z niebywałym talentem i charyzmą wyśpiewał sobie pierwsze miejsce w kategorii klas piątych. Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom konkursu. Każdy z nich wykazał się nie tylko ogromnym talentem muzycznym, ale również doskonalą znajomością języka angielskiego. Dziękujemy za wspaniałe emocje i niezapomniane wrażenia. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i ich osiągnięć!