• mPotęga

• Matematyczny biwak

• 03.01.2024 21:14
        • Za nami matematyczny biwak! Uczniowie klasy 6a i 6c w ramach realizacji projektu mPotęga „Matematyczny Pociąg!” dofinansowanego przez Fundację mBanku w piątkowy wieczór odwiedzili 12 stacji zadaniowych. Na stacjach czekały zadania matematyczne, które częściowo zostały przygotowane przez kolegów i koleżanki z młodszych klas. Żaden pociąg się nie wykoleił 😉
          W czasie biwaku na uczniów każdej klasy czekało jeszcze grupowe zadanie – obrazki logiczne, połączone z origami - ukończone dzieła będzie można podziwiać w salach matematycznych.
          Dziewczynki z 6a zdążyły jeszcze pośpiewać świąteczne piosenki, a 6c zaliczyła seans filmowy.