10 listopada odbył się II Powiatowy Piknik Ekologiczny pt. Z Ekologią na Ty, podczas którego zostały wręczone nagrody uczniom biorącym udział w konkursach o tematyce ekologicznej. Serdecznie GRATULUJEMY uczniom naszej szkoły, którzy zostali laureatami oraz tym, którzy otrzymali wyróżnienia.
W konkursie plastycznym Jestem Eko
I miejsce zdobyli uczniowie: Dawid Kaczmarek, Nikola Seidel, Kornelia Rogozińska z klasy 2b
W XXII edycji powiatowego konkursu proekologicznego Śmieciom-STOP! Pod hasłem UWAGA NA AZBEST I INNE ODPADY NIEBEZPIECZNE
II miejsce zdobył Stanisław Czechak z kl. 8d
Oraz wyróżnienia zdobyli: Natalia Cegielska z kl. 2a, Justyna Cegielska z kl.5c oraz Jakub Kmieć z kl. 5a
Podczas pikniku odbył się również konkurs recytatorski wierszy o tematyce ekologicznej, w którym I miejsce zdobyła Maja Jóskowiak z klasy 4b, a wyróżnienie Kornelia Rogozińska z kl. 2b
Podczas wręczania nagród został zaprezentowany klip muzyczny pt. "Tylko nie śmieć" wykonany przez uczniów naszej szkoły z kl. 7a który zakwalifikował się w 10 edycji konkursu Minutowa Piosenka Klasowa do Plebiscytu o Nagrodę Publiczności