• Mam Talent

• Tuż przed naszymi feriami 9 lutego w naszej szkole odbyła się druga edycja szkolnego konkursu "Mam Talent". W finale wzięło udział 7 najlepszych uczniów z całej szkoły.

W jury zasiadło 5 osób:

- Pani Marta Żabińska - przedstawicielka Rady Rodziców;

- Dobrusia Wielgosz - zdobywczyni wielu sukcesów, w tym udział w „The Voice Kids”;

- Michalina Matuszak - nagrodzona przez powiat jarociński w kategorii "Młody Talent" za osiągnięcia artystyczne;

- Janek Radziejewski - absolwent naszej szkoły oraz finalista pierwszej edycji "Mam Talent";

- Tomasz Berlak znany jako TikToker pod nazwa Toffiecrisp.

Nasze wspaniałe jury wyłoniło trzech zwycięzców:

Olgę Daniszewską, która przepięknie rysuje

Alicję Koczorowską, która zaprezentowała śpiew

Alicję Janiuk, która zaprezentowała taniec freestylowy

Alicja Janiuk otrzymała również nagrodę publiczności oraz nagrodę od Rady Rodziców.

Dziękujemy wszystkim firmom za okazane wsparcie poprzez przekazanie nam nagród.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację naszego szkolnego "Mam Talent".

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w II edycji "Mam Talent" i zapraszamy już teraz na eliminacje do kolejnej edycji za rok

• Dzień Bezpiecznego Internetu

• DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2024 „DZIAŁAJMY RAZEM!” Pod hasłem: W Zespole Szkół Nr 4 w Jarocinie w miesiącu lutym Dzień Bezpiecznego Internetu mamy, więc wszyscy razem działamy. W tygodniu od 5 lutego do 9 lutego odbył się Tydzień Bezpiecznego Internetu 2024 na lekcjach informatyki przeprowadzone zostały zajęcia poświęcone tematyce zagrożeń w sieci. Kulminacja wydarzeń odbyła się 6 lutego 2024 w Dzień Bezpiecznego Internetu 2024. Tego dnia społeczność Czwórki działała razem: uczniowie, nauczyciele i pracownicy ubrali stroję w kolorze NIEBIESKIM, miało to na celu zwrócenie uwagi na problemy związane z przemocą i cyberprzemocą oraz zagrożeniami w sieci. Natomiast podczas przerw uczniowie mogli wziąć udział w łamigłówkach związanych z bezpieczeństwem w sieci. A akcje i działania klasy uwieczniały w FOTOBUDCE DBI- wspólne fotografie. Bądźmy bezpieczni w sieci nie tylko od święta ale cały rok!!!

• Zabawa karnawałowa

• Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich uczestniczyli w zabawie karnawałowej. Były przebrania, animacja, tańce i piękne dekoracje przygotowane przez dzieci. Pozdrawiamy wszystkich uczestników

• "Między nami kobietkami"

• Dnia 26 stycznia uczennice klas szóstych wzięły udział w programie edukacyjnym pt. „Między nami kobietkami”, spotkanie przeprowadziła prelegenta firmy „Procter and Gamble” pani Milena Zielińska.

Głównym założeniem programu jest zdobycie określonej wiedzy i lepsze zrozumienie przemian fizycznych i emocjonalnych zachodzących w okresie dojrzewania. Przyswojenie prawidłowej terminologii dotyczącej części ciała, dorastania i rozwoju, zaakceptowania siebie i złagodzenia stresów związanych z dorastaniem oraz uświadomienie, że wraz z dojrzewaniem wzrasta odpowiedzialność za dbałość o swoje ciało i postępowanie.

Na zakończenie uczennice klas szóstych otrzymały pakiety firmy „Always”.

• Jaka depresja?

• Ponoć trzeci poniedziałek stycznia to najbardziej depresyjny dzień w roku, ale u nas wcale nie bylo smutno, bo przyszliśmy tego dnia ubrani w kolorowe, wygodne piżamy i spedzilismy wspólnie czas w pozytywnej atmosferze

• balik karnawałowy w Bajeczce

• Dziś w Bajeczce odbył się jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku - balik karnawałowy. Wszystkie przedszkolaki w pomysłowych przebraniach bawiły się podczas zabaw tanecznych, integracyjnych i różnych konkurencji sprawnościowych. W naszym przedszkolu przez cały dzień rozbrzmiewały dźwięki piosenek i dziecięcy śmiech. Były też słodkości i pamiątkowe zdjęcia. Wszyscy świetnie się bawili.

• Nauka jazdy na łyżwach

• Uczniowie klas czwartych Gminy Jarocin biorą udział w projekcie nauki jazdy na łyżwach. Czwartkowa aktywność pozalekcyjna klasy 4b w ramach tego projektu daje Uczniom wiele satysfakcji, rozwija ich sprawność fizyczną i pozwala wzbogacać pasje. To także dobry sposób na wartościowe spędzanie czasu oraz rozwój relacji rowieśniczych.