W minionym tygodniu klasy I–III wzięły udział w emocjonujących rozgrywkach sportowych z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu. Rywalizacja odbywała się w formie wyścigów rzędów wahadłowych, a doping i zaangażowanie uczniów były na najwyższym poziomie!
Wyniki rywalizacji:
Klasy III:
I miejsce – klasa 3a
II miejsce – klasa 3c
III miejsce – klasa 3b
Klasy II:
I miejsce – klasa 2d
II miejsce – klasa 2b
III miejsce – klasa 2a
IV miejsce – klasa 2c
Klasy I:
I miejsce – klasa 1d
II miejsce ex aequo – klasy 1b i 1c
IV miejsce – klasa 1a
Gościem honorowym wydarzenia była Pani Wiceprezes Jarocińskiego Banku Spółdzielczego Teresa Kuszyńska, która wręczyła naszej szkole bon o wartości 6 000 zł na zakup sprzętu sportowego. Serdecznie dziękujemy za ten wspaniały gest!
Uczniowie klas I otrzymali pamiątkowe medale.
Dziękujemy wszystkim uczniom za niezapomniane emocje, sportową atmosferę i ducha fair play!