• Dzień Edukacji Narodowej

• "Edukacja jest najpotężniejszą bronią, którą można użyć, by zmienić świat." – Nelson Mandela

12 października 2023 roku odbyła się wyjątkowa akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i uczczenie 250 rocznicy powstania Komisji Edukacji Narodowej.

Klasy dyżurne III a, III c, V b i VI a wraz z oddziałami przedszkolnymi Smerfy uświetnili ten wyjątkowy dzień występem pełnym humoru pt. „Posiedzenie Rady Uczniowskiej”. Nie zabrakło pięknych piosenek, tańca i miłych słów skierowanych do nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. Uczniowie podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy, poświęcenie, czujność i troskę o ich dobro.

Punktem kulminacyjnym uroczystości było wystąpienie pani dyrektor - Jolanty Grzegorzewskiej, która podziękowała wszystkim pracownikom za zaangażowanie i życzyła satysfakcji oraz radości z wykonywanej pracy. Oprócz tego zostały wręczone Nagrody Dyrektora Szkoły. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

• Dzień Chłopca w Bajeczce

• W piątek w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopca. Wszystkie grupy świętowały na oddziałach ten wyjątkowy dzień zapewniając chłopcom moc atrakcji. Każdy z nich otrzymał od koleżanek drobny upominek, a dzień minął przedszkolakom na ciekawych zabawach, konkursach i przyjemnościach. Wszystkim chłopcom życzymy zdrówka i uśmiechu.