• Dzień Ziemi

• 22 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. Nasze przedszkolaki zdobywały i utrwalały wiedzę dotyczącą ekologii, recyklingu i świadomego dbania o środowisko. Dzieci uczestniczyły w zajęciach badawczych, obserwacjach przyrodniczych, wysłuchały opowiadań i bajek ekologicznych, wykonały kodeksy małego ekologa, prace plastyczne i plakaty edukacyjne. Nasza Planeta może spać spokojnie.  Rośnie nam bardzo świadome pokolenie mieszkańców Ziemi.

• Wielkanoc w Bajeczce

• Wielkanoc  w Bajeczce

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji. Zachęcamy do obejrzenia foto relacji

• Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w Bajeczce

• 2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Z tej okazji dziś w Bajeczce królował niebieski kolor, który symbolizujący wsparcie i zrozumienie dla autystycznych ludzi na całym świecie. Nasze przedszkolaki zdobyły wiedzę o autyzmie omawiając bajkę edukacyjną, uczestniczyły w zabawach integracyjnych i sensorycznych, wykonały też prace plastyczne wyrażające hasło: różni ale równi.